Celostní zdraví

Metody oprav
Velikost těchto nástrojů pro pomoc člověku se nedá popsat - jen zažít.

Funkční Princip

Vědění jak daná věc funguje, vám dává celistvý pohled a snadnou možnost řešení. Toto nabízí Funkční Princip. Je pak jednoduché uvolnit emoce a vědomě opuštit negativní emoční stavy. Odstraníte tak blokády samoopravného procesu těla a tím umožníte rychlé nastolení žádoucího stavu. Tímto způsobem lze také vložit pozitivní naladění či prožitky vyšších úrovní vědomí (Radost, Láska, Klid..). Jednoduchost a snadnost použití princiupu umožňuje, že se jej během sezení naučíte a používáte ho v běžném životě.

Emoční stavy jsou příčinou více jak 74% psychyckých trápení, a více jak 70% všech fyzických obtíží i nemocí.
Uvolnění emocí - negativních zážitků, je proto zásadní pro obnovení zdraví a blabohobytu. Pochopení principu jak tyto věci fungují je tudíž zásadní pro celostní zdraví lidské bytosti i společnosti.

Yuen Method

Yuen method je čínské energetické léčení při kterém se napravují nerovnováhy nežádoucí nastavení v energetických okruzích těla i mimo něj. Tyto opravy se provádějí na těch nejvyšších energetických úrovních a často při nich dochází k okamžitým napravením zejména fyzického stavu. Funguje tak, že lékař přímo a vědomě nastavuje vaše tělo i mysl pro správnou funkci a tudíž doslova opravuje daný problém.

Tato metoda má původ v klášteře Shaolin, kde vystudoval doktor a mistr Kung-fu Kam Yuen (po něm i název metody). Později tuto metodu upravil pro použití pro lidi západní civilizace a začal jí vyučovat. Přivedl tak na západ jeden z nejúčinnějších nástrojů který kdy existoval.

Odkaz na zdroj

www.yuenmethod.com – oficiální stránky Yuen Method

NLP (Neuro Lingvistické Programování)

Celosvětově používaná technika Neuro Lingvistické Programování využívá možnosti přepsat současná nervová spojení a vytvořit tak nová. Nahrazuje vnímání negativních pocitů pozitivními a stimuluje současný stav k větším výkonům. Je vhodné zejména pro změny reakcí na určité podněty v životě (chuť na cigaretu -> chuť na banán). S NLP také lze naprogramovat pozitivní stav, který si pak člověk může kdykoli v životě vyvolat.

Einsteinova definice šílenství

Dělám věci stále stejným způsobem a očekávám jiný výsledek.

(+420)731 818 959
border bottom celostní zdraví green line celostní zdraví
© 2010 Celostní zdraví | Daniel Čépe, (+420) 731 818 959, info@celostni-zdravi.cz
Provoz dle objednání v době Po - Pá: 10 - 18 hod.